Pad Térmico Implastec TS PAD - 100 x 100 x 3.0mm - PATSPAD30
(Cód. Item 1570111342)
Outros produtos Implastec
Vendido por Oficina dos Bits e entregue por PontoFrio
Preço baixou 4%
Modelo: Implastec
Marca: PATSPAD30
Cor: Azul
- Condutividade Térmica: 12,8 W/mK
- Densidade: 3,2 0,1g/mL
Dimensões:
- 100 x 100 x 3,0 mm